Hakkımızda

Galata Endüstri Hakkında

İstanbul’da kurulan Galata Endüstri, İsviçre’de süspansiyon elemanları, gergi kolları, salınım elemanları ve vibrasyon takozları üreten RESATEC AG ve elektrikli vibrasyon motorları üretimi yapan yerli ve yabancı firmaların ürünlerinin satışını yapmaktadır.

RESATEC Hakkında

Resatec AG İsviçre’de kurulmuştur. Üretimini yaptığı ürünler uzun yıllar sayısız şirket ve ürün için ilham kaynağı olmuştur.

Standart üretimi olan süspansiyon elemanları, gergi kolları, salınım elamanları, vibrasyon takozları dışında müşterilerinin ihtiyaçlarına özel üretimlerde yapmaktadır. Bu geniş üretim ağı dışında, Resatec farklı ülkelerde ofislere ve bütün dünyada dağıtım ağına sahiptir.

Kompakt tasarımı ve özel olarak geliştirilmiş kauçuk gövdesiyle, bakım gerektirmeyen mekanik mühendislik parçasıdır. RESATEC kauçuk süspansiyon elemanlarının, zincir ve kayışlarda gerginlik sağlama, rahatsız edici titreşimlerin zayıflatılması, katı kaynaklı ses yalıtımı ve ürünün doğrusal hareketine yardımcı olan işlevleri bulunmaktadır. RESATEC Süspansiyon Elemanı, çok çeşitliliği ve kolay montajı sayesinde, dünyanın dört bir yanındaki çeşitli endüstri bölümlerinde kullanılmıştır ve kullanılmaya devam etmektedir.

Bununla birlikte Resatec, çeşitli ülkelerde ofislere ve dünya çapında bir dağıtım ağına sahiptir.